Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet zöldes, kicsit...

Mitől lehet zöldes, kicsit kellemetlen szagú a folyásom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok ehhez hasonló kérdés van, de nem találtam választ úgy sehol sem. Nem állandó, csak időnként jön elő, viszont nagyon kellemetlen. Zöld színű és néha van szaga is, és előfordult az is, hogy a kis tisztasági betét is "átázott" miatta. 19 éves vagyok, és még ha nem is hiszi el mindenki, de még mindig szűz, nincs barátom, soha nem is volt. Viszont mostanában gyakran voltam beteg, amikre antibiotikumot szedtem, és emiatt már volt többször is problémám. Az lehet a baj? Mit tudnék rá szedni? Nőgyógyásznál még nem voltam soha, nem mintha félnék tőle, de ha lehet elkerülném. Félek mit gondolna, ha meglátná hogy én még nem voltam fiúval. Egyébként strandon is nagyon régen voltam, nyilvános wc-be meg nem járok, vagy ha muszáj is, nem ülök rá. Előre is köszönöm a segítséget.
2017. febr. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Antibiotikumtol kialakulhat gomba! Ezért kell probiotikumot inni ha antibiotikumot szedsz. Azért jön mindig vissza mert nem volt kezelve.

Menj el nogyogyaszhoz es segít!

Ha meg attól feszül az orvos mit gondol akkor buta vagy. Szerinted őt hol érdekli hogy voltal-e fiúval vagy nem? Ha nincs a gomba kikezelve akkor nagyobb bajod is lehet belole! De te tudod

2017. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feszül=félsz
2017. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki inkabb orulni fog, hogy nem voltal, mintha mar 16 eves korod ota csinalnad, ugyhogy ettol szerintem nem kell felni.. tuti gomba adni fog ra valami jupot meg kenocsot, de mindenkeppen nezesd meg, mert meg egy orvos sem tudna megmondani igy elso hallasra, hogy mitol lehet. Elkuldi laborba a kenetet (semmi nem tortenik csk egy "fulpiszkalot" hozzaerint..), es ott megallapitjak majd, hogy candida albicans (jobb esetben), es viszlat. De hiaba unalmas varni a rendelo elott, meg bejelentkezni stb, akkor is sokkal jobban megeri, mintha kezeletlen maradsz es a vegen meg kiderul, hogy idejeben eszre lehetett volna venni valamit, csak nem mentel el
2017. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*kupot nem jupot elirtam
2017. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2017. febr. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!