Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15eves lany vagyok, az utobbi...

15eves lany vagyok, az utobbi 2hetben nagyon vannak a melleim, koromhoz kepes eleg kicsik, mitol lehet? Lehet attol hogy no, akar terhes is lehetek? Lehet nagyon korai tünet?

Figyelt kérdés
(Meg mielott valaki lek**vazna nem, nemreg vesztettem el, olyannal akivel regota szeretjuk egymast, fel vagyok vilagosulva rendesen, de erre nem talalok sehol valaszt)
2017. febr. 6. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vagy "terhes"... :O "régóta szeretjük egymást" :D
2017. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy fel vagy világosulva és régóta szeretsz valakit, még korai volt. Olyan vagy,mint a többi buta kis picsusz. :)

Mellesleg nem ártana kérdést értelmesen feltenni. Olvastad?

2017. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érthető kérdés.
2017. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam,mikor elvesztettem,de még azóta sem világosultam fel,de lehet az én rendszeremben van a hiba.

A mell növekedés a te korodban teljesen normális folyamat..Menstruációd azóta volt már?

Ha késik,akkor tesztelj,de kötve hiszem,hogy 4-5 hetes terhesen "nagyon vannak melleim" tüneted lenne.

2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdést nem tudsz értelmesen megfogalmazni,nagyon felvilágosult lehetsz...
2017. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!