Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tss-ez hogy alakul ki? Olvasga...

Tss-ez hogy alakul ki? Olvasgattam mar utana de nem ertem. Van ami noveli az eselyet vagy csak annyi h tampont hasznalsz?

Figyelt kérdés

Szemem ele kerult egy tss-cikk.Elolvastam es azota utana neztem mert hogy en is tampont hasznalok.Kb feleve vagy kicsit tobb ideje hasznalok tampont minden mentsruacional.Minit mivel boven eleg es meg szuz vagyok.16/L

Mivel gimnaziumba jarok azert paraktikusabb mert ott mennem kell mindenfel,tesi ora stb..Van mikor mosdoba sincs ido menni .

Mikor haza jovok nincs bent tampon.

De most eszembe jutott hogy azert eleg sokat hasznaltam eddig is hogy van eselye kialakulni.De ezt mibol veszem eszre ha tss-em van


2017. febr. 9. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lényege a bakteriális méreganyagok felszaporodása a szervezetben." A tünetek között van elég sok olyan is,aminél pl.én sem gyanakodnék TSS-re,de a hámlás a tenyéren és a talpon az eléggé kirívó,szerintem.

Irigyellek,hogy elég a mini tampon.:) Mindig ilyen kevés volt a vér mennyisége nálad?

2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem 14 evsen jott meg.Es az elejen jobban meg volt.Az elso 10napig tartott.Meg is ijedtem h mindig 10napos lesz majd.De hat be kellett allnia ugye.A mini 6orat ha bent van es utana veszem ki.Azert is mert 6-8ora meg azert mert 6ora alatt telik meg az elso 1-2-3 napon:) de viszont nagyon hasfajos vagyok.Nagyon! Szoval ne irigykedj😅
2017. febr. 9. 21:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Iskolaban van bent ennyi ideig.A hetvegeken meg akkor van bent ha megyek el
2017. febr. 9. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Megfelelően kell cserélni, akkor nem lesz gond. Elég szembetűnő tünetei vannak. De olvastam egy cikket, ami arra is kitért, hogy olyan nők is tss-t kaptak el, akik csak betétet használtak. Szóval ne parázz. Én 4 éve használok tampont (éjjel nappal), és nincs baj.

20N

2017. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!