Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem nőgyógyászhoz, mivel...

Elmentem nőgyógyászhoz, mivel égő, viszkető érzésem volt, illetve folyásom is, azonban nem talált semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Krémet írt fel ott helyben, ma kaptam meg a laboreredményt (tegnap voltam), rögtön meg is mutattam az orvosnak, azt mondta, ez teljesen normális eredmény, semmi bajom. Azonban még most is viszket, mondjuk annyira nincs folyásom, de korábban is egyik nap sok volt, másik nap szinte semmi. Nem tudom, lehet beképzelem magamnak vagy mi? Sosem volt még semmilyen fertőzésem, fogalmam sincs mi van ilyenkor. 16/l

2017. febr. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszket lehet gomba is, nem tudom van-e szaga a folyásnak. Gombával kellemetlen szagú folyás járulhat. Milyen laboreredmény? Vett mintát a folyásodból? Abból jól ki kéne mutatniuk. Ha nem múlik el csináltass újabb kivizsgálást, kereshetsz másik dokit is akár.
2017. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Változó, de nem mondanám kellemetlennek, szinte nem érezni. Igen, mintát vett, az lett elküldve, furcsálltam is, mert gondolom az csak kimutatja ha van valami. Használom a krémet, aztán ha nem múlik el egy hét múlva sem visszamegyek, csak nem tudom mit csinálnak, ha a labor nem mutatott ki semmit.
2017. febr. 10. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhat kúpot is például akkor, valamivel visszaállítja az optimális ph-értéket, feltéve hogy az a probléma. Esetleg intim mosakodószer ha a tusfürdőddel lenne gond, vagy viszkethet akár csak azért is ha leborotválod. :D Számos oka lehet. A folyást a havid is befolyásolhatja, meg az természetes dolog is még színtelen és szagtalan.
2017. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg candidát van, annak van ilyen tünete... nem feltétlen jelentkezik a fehér színű sűrű hüvelyváladék, ez attól függ milyen mértékű a fertőzés, de a viszketés általában mindig tünet. Sok esetben a clotrimazol tartalmú kúpok és krémek csak ideiglenes enyhülést hoznak, a gomba azonban továbbra is túl van szaporodva a szervezetben, bélrendszerben. Ezért hosszú távú javulást csakis candida diétával lehet elérni, illetve a vércukorszintet próbáld stabilan tartani, cukorbetegek hajlamosabbak a gombás fertőzésekre.

Sajnos a magyar orvosok zöme elég felszínés és leszarom stílusú, nem igazán akarnak segíteni a gyógyulásban, nekik nem érdekük hogy egészséges legyél, csak az hogy minél több szar gyógyszert meg kenőcsöt felírjanak, mivel ebből profitálnak. Nekem is elég sok negatív tapasztalatom van, magándokik terén is... kb 30ből 2 aki lelkiismeretesen és segítő szándékkal végzi a munkáját, a legtöbb pofátlan leszarom stílusú és bármit a képedbe hazudik hogy anyagilag minél jobban lehúzzon. Neten nézz utána a candida-diétának elég sok hasznos infó van amit egy nődoki sem fog elmagyarázni neked (tapasztalatból írom).

2017. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!