Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek e ugy hogy el...

Terhes lehetek e ugy hogy el vagyok kötve 12 éve? Meg kellett volna jönni a menziszemnek egy hetet késet utánna volt egy ici pici folt csak fél napig és elment

Figyelt kérdés
Most észre vettem magamon hogy fáradt vagyok nagyon éhes mint menzisz elött furcsállom a mellbimbóm körül megnött barna folt és olyan mirigyrk picik lettek körülötte mi lehet ez terhesség ??

#terhes ha elvagyok kötve?
2017. febr. 11. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A teszt nem ördögtől való dolog ám.

2017. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről, de ez azért extrém ritka, alapból nem hinnék benne, de ha gyanakodsz, menj orvoshoz, hátha manapság az megbízható (tuti van orvos, akinél nem, de azért majdnem teljesen tuti módszer). Egy osztálytársam anyjának azt mondta az orvos, hogy daganata van, csak mert viszonylag idős volt s az orvos nem hitte, hogy terhes lehet.
2017. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!