Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is ennyit szenvedtek a...

Ti is ennyit szenvedtek a betéttel meg tamponnal, lányok?

Figyelt kérdés
A tampon valamiért szörnyen kényelmetlen bizonyos pózokban, betétből pedig hiába veszem a legnagyobb nedvszívó képességűt, átázik háromnegyed óra, vagy kevesebb alatt. Mit tanácsoltok, mivel lehetne könnyebb?
2017. febr. 19. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmetlen a tampon akkor nem teszed fel elég mélyre.Nem szabadna érezned,hogy bent van.
2017. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tampont hátrafelé tolva kell felhelyezni úgy, hogy akár a teljes ujjadat is feltolod utána. Én így sose szoktam érezni. Normált használok, így kibír pár órát. Alatta mindig van egy kisebb betét, ami felfogja a szivárgó vért, ha esetleg nem tudok időben cserélni.

20N

2017. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínű hogy rosszul helyezed fel a tampont. anno nekem is időbe telt mire kitapasztaltam hogy mennyire kell mélyre tenni. ne félj bemocskolni a kezedet told fel amilyen mélyre csak tudod hidd el ha jól van fent eszedbe se jut hogy ott van és nagyon erős vérzés esetén is kibír legalább 3 órát
2017. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tampon, de ha érzed, az azt jelenti, nem dugod fel eléggé.

Akkor jó, ha abszolút nem érzel belőle semmit :)

2017. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyértelműen tampon, de én szerencsés vagyok, normál vérzéssel és szűk vaginával :D így nincsenek ilyen problémáim, ha gyenge ha egy picit erősebb a menzesz idején is csak az ob silk touch végig :D nekem inkább kiszárad mert a hüvely nedvességét is magábaszívja és nincs az az érzés amikor folyik ki a vér, szóval nekem csak tökéletes a tampon. És én nem is tapasztaltam még ilyet, hogy egyes pózokban kényelmetlen lenne, hisz ennek pont az a lényege, hogy nem érzed, szóval valószínűleg igazat írnak a többiek, nem jól helyezed fel lehet. A betéttel csak rossz tapasztalataim vannak, én már éjszakára is tampont használok annyira jó.
2017. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!