Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás gyógyszer hogy hat a...

72 órás gyógyszer hogy hat a menstruációra?

Figyelt kérdés

Szombaton történt egy kis "baleset". Elvileg minimalis esélye van de én a biztonság kedvéért vettem be 72 orás gyógyszert hétfőn és kedden kellett a második reszét. A tájékoztazóban azt írták hogy ha 5 napot késik menjek orvoshoz. Máshol azt írják normális ha késik vagy kiesik. De elvileg a 72 órástól jön meg. A kérdéseim a következők:

Mettől kell számítani az 5 napot?

A 72 órás gyógyszer mennyire befolyásolta a menstruációmat ha 3 nap után nem jött meg de görcsöltem?

Mennyire befolyásolta a 72 órás gyógyszer a mensteuáciomat ha nem volt szükség a gyógyszerre csak elővigyazatosságból vettem be? Nagyon meg voltam Ilyedve. Nem vagyok már kiskorú, kérem értelmes és ne a bunkók válaszoljanak



#menstruáció #72 órás gyógyszer befolyásolása
2017. febr. 23. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reggeli vizelettel ajánlott, a papírcsíkosból 300Ft két darab, a klasszikus műanyag is 1000 alatt van de mondom, nekem 7 hétig nem volt utána semmi, a teblettától nem jött meg a havim mégse voltam terhes bár egy teszt legalább megnyugtat de szerintem még azt se mutatná ki ha tényleg terhes vagy.
2017. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!