Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi fertőzés lehet? El nem...

Nemi fertőzés lehet? El nem múló kellemetlen szagú folyás.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje kellemetlen szagú folyással küszködöm. A doki szerint nemi úton terjed, mivel hogy csak fogamzásgátló tablettával védekezünk a barátommal. Viszont szerintem ez nem így van, ha jól gondolom nekem korábban is volt már, csak enyhébb formában. Sem az antibiotikum, sem a kúpok nem hatottak. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Kipróbáltam már mindent: joghurtot enni, intim mosakodószer, nincs anál, nem használok illatos törlőkendőt, nem strandolok, napi 2X tisztálkodom, tampont már nem fogok használni, 60 fokon mosom a törölközőt, utána ki is vasalom... Nem tudom mit tehetnék még, fogalmam sincs mi lehet ennek az oka...

18/L



#szex #folyás #kúp #bacilus #nőgyogyasz #kellemetlen szagú hüvelyi folyás
2017. febr. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a kórokozó?
2017. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Streptococcus agalactiae

Klebsiella pneumoniae

Escherichia coli

2017. febr. 23. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
széklet-eredtet. rossz felé törölsz.
2017. febr. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pici koromban megtanították, hogy előlről hátrafelé kell törölni, mindig figyelek erre. Nem hiszem hogy ez lenne a gond.
2017. febr. 24. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig az E-coli máshol nem nagyon van. Hordasz tangát? Elvileg az is rásegíthet.
2017. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tangát régebben igen, olyan 3 hónapja már végképp.
2017. febr. 24. 10:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!