Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felkelek reggel és ez fogad?...

Felkelek reggel és ez fogad? Normális?

Figyelt kérdés

Helló lányok!

Első idelyn tabelttán vagyok túl...éjszakára betettem egy betétet hogy ha esetleg ez feloldódik és kifolyna, bár jó mélyre tettem.

Reggelre a betéten sárgás fehéres darabos folyás, nem is olyan kevés, meg a hüvelyemnél is volt egy pici.

Nem tudom eldönteni, hogy olyan mélyről kifolyhatott a tabletta miután felszívódott ami elvileg pár perc alatt feloldódik, vagy ez egy pozitív dolog, mert a "rossz" anyag távozik a tabletta miatt....vagy nemtudom mire gondoljak.

Köszi a válaszokat előre is :)


2017. febr. 25. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. A tabletta nem szívódik fel, max egy része. A Betadine kúp még durvább, mert piros.
2017. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, a tabletta nem felszívódik, hanem kifolyik. Annak vám ilyen állaga.

20N

2017. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tablettának a nagy része visszajön, betadine kúpnál 4 napig rozsda színűt "menstruáltam", hüvelyflóra kúpnál meg száraz baradokban hullott belőlem, buli volt.
2017. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik reggel ugy kelek fel hogy szinte semmi masik reggel meg mint aki bepisilt kb full vizes a bugyim, meg darabkak rajta....de eztol fuggetlenul le a kalapom az idelyn elott! Nagyon jo nekem bejott :)
2017. márc. 2. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!