Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görcsök és enyhe...

Alhasi görcsök és enyhe vérzés lehet a klion d100 hüvelytablettától?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom gyulladást es mehszajsebet allapitott meg,bakterummal,amire klion szajon at szedheto es klion d100 hüvelytablettat irt fel.kedd ota használom másnap tehát szerda ota enyhe vérzésem van illetve péntek ota enyhébb alhasi görcsökre ébredek,ami egy oran belül általában elmúlik.ez normális?esetleg tudmeg enyhe hasmenést is csinálni a ket klion tabletta?

2017. febr. 27. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A hasmenést a szájon keresztül szedett klion okozza, vegyél probiotikumot.

Az alahsi görcs ha jól tudom lehet a hüvely tabletta, miatt mintha olvastam volna amikor nekem kellett használni.

2017. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a választ.igen szedek melle probiotikumot.jo nem veszes de latom h nem olyan amilyen szokott lenni.enis olvastam az alhasi görcsöket csak kíváncsi vagyok hogy másnak is vannak e ilyen panaszai
2017. febr. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!