Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruaciom 5. -ik napjan...

Menstruaciom 5. -ik napjan szeretkeztunk a ferjemmel, ovszerrel vedekeztunk, es mikor elkezdtuk, es mikor befejeztuk es kihuzta, szuro, ego, fajdalmat ereztem, mintha csipett volna belul, es kivul is a nemi szervem korul. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

azt meg tudni kell,hogy ezelott nem szeretkeztunk kb.10napig,mert antibiotikumot szedtem,felfazasra,es a vesemre,na meg a menzesz is jott kozbe

Lehet azert mert mar "reg"csinaltuk?? Vagy lehet mmert a felfazas,es vesebaj utani "megviselt"meg egy kicsit a szervezetem,vagy lehet valami komolyabb bajom is??

Koszi a valaszokat


2017. márc. 1. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet gomba is az antibiotikum utan.
2017. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Az biztos nem,mert kozben szestem immunerositot,es gyomorflora vedot,es canesten kuppot is hogy megelozzem a bajt

2017. márc. 1. 12:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Remelem,ez csak egy ideiglenes erzes
2017. márc. 1. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha nekünk is előfordul.

Nem voltál túl száraz, vagy ő túl heves? Én ekkor érzem azt, miután kihúzza, hogy csíp (vagy épp, ha már túl nedves vagyok).

2017. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen,lehet hogy igazad van,sőt...koszonom,kicsit megnyugodtam,remelem elmulik ez a feeling
2017. márc. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!