Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Az a próblémám,...

Ez normális? Az a próblémám, hogy amiòta megjött a menstruációm 13 évesen azóta van fehér folyásom.

Figyelt kérdés
Sajnos minden orvos mást mond. Valaki azt mondja hogy örüljek hogy van a másik mem mindig azt hogy be van gyulladva a hüvelyem. De nem is viszket nem is èg. Első terhessègem alatt mindig irt fel kupot de hiába mert nem használt. Most megint terhes vagyok ismèt irt fel de semmi változás. Nem lehet hogy ez bent van a szervezetemben? Vagy mivel tudnèk ellene tenni?

2017. márc. 2. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt több a folyás. Akkor baj ha büdös, megváltozik a színe es az állaga illetve viszketsz vagy ég.
2017. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "fehér folyás" valószínűleg a méhnyaknyák, a termékenység jele. Ez normális, amíg nem viszket és nem büdös. Itt még lehet okosodni a témában: hormonmentes.hu/termekenysegunk-titkos-kulcsa-avagy-a-mehnyaknyak/

Most Neked nem annyira aktuális, mert éppen babát vársz, de addig is szerintem érdemes olvasgatni a témában. Egy blogbejegyzésben összeszedtem a cikluskövetéssel kapcsolatos alapvető tudnivalókat, linkeket: kelenfoldon.blogspot.hu/2017/01/cikluskovetes.html

Később még jól jöhet :)

2017. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!