Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feldagadt a szeméremajkam miért?

Feldagadt a szeméremajkam miért?

Figyelt kérdés
Mikor megjött a menstruációm 3 nappal ezelőtt , elkezdett ott lent viszketni.Gondoltam azért mert más betétet raktam és kidörgölt, de nem.Feldagadt ma a szeméremajkam és megint viszket egy picit.ez mitől lehet? A viszketés csak este jelentkezik.
2017. márc. 4. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Fertőzés.
2017. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit tehetek ellene?
2017. márc. 4. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hétfőn első utad a nőgyógyászhoz vezessen.
2017. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz mehetsz. Készt tenyésztést, amiből meg tudja mondani, hogy gomba vagy baktérium okozta. Eszerint fog gyógyszert írni rá.
2017. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Fertőzésre lehet venni vénynélküli készítményeket a gyógyszertárba.De az a legjobb,ha elmész vele orvoshoz.Mondjuk nekem fura,h csak este viszket.
2017. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni vény nélkülit, de a gombaellenes készítmény nem hat baktériumra és fordítva. Ezt meg magától az ember nem tudhatja.
2017. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék elmenni nőgyógyázhoz,16 éves vagyok nekem ez kicsit gáz mert még soha sem voltam, anyukámmal meg még gázabb nekem:)remélem elmúlik a naookban:)
2017. márc. 4. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát, reménykedni lehet akármiben. De sokkal gázosabb, ha egy fertőzés felterjed a belső nemi szervekre, mint egy orvos előtt széttenni a lábad.
2017. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Reménykedni lehet, de se a gombás, se a bakteriális fertőzés nem múlik el magától. Egyre rosszabb lesz. Aztán amikor már az egész nemiszerved belsejében szétterjed, meg fogsz bolondulni tőle, és komoly problémákat okozhat egész hátralévő életedre is akár. Nem tudom, mi olyan ciki ebben, elvégre bárhol össze lehet szedni ezeket. 16 évesen már nekem szerencsére volt annyi eszem, hogy ilyen esetben ne vártam a megoldást a semmiből. De lehet szenvedni hónapokig. :) Legalább nem tartod fel a sort a többi nő előtt.

20N

2017. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vegyél Canestent és 2-3 nap alatt el kell múlnia, ha gomba.

Kárt nem teszel vele, legfeljebb nem segít, akkor viszont marad az orvos.

2017. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!