Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét alatt, illetve utan...

Együttlét alatt, illetve utan letrejovo eles alhasi fajdalmat mi okozhat?

Figyelt kérdés
A Parommal tegnap amikor egyutt voltunk eppen, hogx belekezdtunk a szeretkezesbe borzalmas fajdalom alakult ki az alhasi reszben... A siras is ramjott a ket petefeszkemnel is szurt, illetve a derekamba is kisugarzott, egy jo fel ora mulva kezdett csillapodni. Nem vereztem viszont most ebben a honapban 3 hetig volt barnas folyasom, nem jott meg rendesen es folyamatosan alhasi gorcseim voltak. Korabban (evekkel ezelott) volt egy mehszajsebem ill. tobb p3 eredmenyu rakszuresem de tavaly az utolso leletem p2 volt. Megyek 17en a korhazba de addig is kivancsi lennek mi a velemenyetek, volt e valakinek hasonlo tapasztalata, mi okozhatja?
2017. márc. 7. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami nagyobb gond lehet. Inkább ne szexeljetek.

Nekem is volt méhszájsebem de nekem soha nem fájt szex közben és soha nem is volt p3-as eredményem.

Viszont volt már méh és petefészek gyulladásom ami nagyon fájt és mindig, felkelni se tudtam. Nekem azt mondta az orvos addig nem lehet szex amig meg nem gyógyulok ami érthető is mert be volt gyulladva. Szerintem most pihentessétek kicsit amíg orvoshoz nem kerülsz.

2017. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen abba is hagytuk... Borzalmas volt. :( Folyton ugy erzem mintha egesz honapban menstrualnek ugy gorcsolok... Raadasul volt mar 1 olyan eset is h kozvetlenul szex utan elenk piros verzesem volt akkor azt hittem megjott.. De egyszer volt csak aztan abbamaradt. Csinaltam 2 terhessegi tesztet is az elmult 1 honapban mind2 negativ, ezt is ki akartam zarni. Szval nem tudom mi lehet, de mar jo lenne tudni. :(
2017. márc. 7. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a méhszájseb. Mindenképp menj orvoshozminél előbb. Vigyázz magadra. (első voltam)
2017. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!