Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túrószerű a hüvelyváladékom...

Túrószerű a hüvelyváladékom és egy nagy átlátszó darabka is szokott benne lenni, csak a párommal élek neki életet, nincs viszkető érzés, nem fáj pisilésnél, hüvelygombára mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Élesztőtablettát szedtem sokáig. Nőgyógyásznál nemrég voltam, alhasam szokott fájni, flukonazolt írt fel, a tünetek nekem azóta tűntek fel, hogy beszedtem 4 hétig. Valakinek hasonló?
2017. márc. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Antibiotikum, candida diéta,

Nekem is előjön egy évbe 2-3 szor nekem a pevaryl helyreteszi 3 nap alatt.

2017. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pevaryl hüvelykúp, mert van neki krémje .
2017. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nálam is.

És én is csak a párommal voltam.

4. napon elmentem orvoshoz, kiderült Candida. 2 hónap és sikeresen eltűntek a tünetek. De 100% hogy elő fognak jönni még. :/


Nekem ami hatásos volt. Mycosyst 150.. és abból 3 tabletta. Elvileg így 6 hónapig nem fog visszaújulni. (gombaölő) erős fejfájásom és szédülésem volt, meg rémálmok.

Kaptam még kis tojás alakú hüvelykúpot. 12 darabos azt hiszem. És hüvelykrémnek használtam viszketésre és égésre. Batrafent ami nekem jobb volt mintha a Canesten használtam volna. Minden nap kentem a B-vel napi töbször is, és a C-vel pedig csak kétnaponta vagy naponta 1*. Meg ami nagyon használt a végefelé az a GYNOXIN!!

2017. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem már kipattogott a fejem, a menstruációm rendszertelen, és a fejem is fáj, de a gomba örök. Magamat nem akarom kinyírni, se többet ártani. :'(
2017. jún. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!