Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki használt már intim tölcsér...

Aki használt már intim tölcsért az leírná a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és véletlenül az aliexpressen rátaláltam erre az intim tölcsérre a top termékek között és felkeltette az érdeklődésemet. Sok helyen olvastam már milyen, találtam 2014es évben írt tapasztalatokat de most én is fel szeretném tenni a kérdést, vagyis hogy CSAK AZ ÍRJON IDE AKI MÁR HASZNÁLTA. Azért is emeltem ki ennyire ezt a mondatot mert akik idegenkednek ettől a dologtól azoknak helye itt nincs (szerintem). Persze negatív véleményeket is el szoktam olvasni és meg értem hogy van olyan akinek nem vált be. Továbbá kérem azokat akik már használtak ilyen tölcsért, írják le milyen márkájú volt amit használtak, és mekkora méretben továbbá életkort is ha lehet. (Az utolsó pontot nem muszáj) Nagyon kíváncsi lennék mely korosztály használja leginkább ezt a terméket. Még azt le kell írnom hogy használtam 14-16 éves koromig betétet, nem szerettem, viszketésem volt akármelyik fajtát használtam, mindig kifolyt belőle még ha "csónak " nagyságú betétet is raktam be, nagyon izzadtam tőle, kényelmetlen volt es hiába cseréltem gyakran az izzadságtól is volt szaga... Ezt követően a mai napig tampont használok, ebbol is rengeteg félét kipróbáltam már de kezd elegem lenni belőle, fáj ha ki kell húznom hiába telik meg totálra. Minit és normál méretet használok. Sajnos nagyon vérzek az első 3 napban. 2 Óránként cserélek nappal mert annyira megtelik. Betét használatakor ömlött belőlem szinte. Sok orvosnál jártam és sok kivizsgáláson voltam de nincs bajom az orvosok szerint. De nagyon zavar már a tampon és a betét is. Ezért lehet megpróbálnám ezt az új dolgot. Nem baj ha sok macerával jár ez a tölcsér meg undorító. Néhány ember undorítóbb mint egy vérrel teli tölcsér... :) . Szóval mindenki tapasztalatát szívesen elolvasnám, aztán elég bátorságot vegyek és kipróbáljam én is.

2017. márc. 7. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt egy hasznos kis cikk a témában: [link]

Saját tapasztalatom nincsen, még nem volt bátorságom beszerezni egyet és kipróbálni.:) /30 éves leszek/

2017. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon tetszett ez a cikk 😃
2017. márc. 7. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már kb 5 éve csak ezt használom. Nekem sokkal jobban bejött mint a tampon. Szerintem semmivel nem undorítóbb ....a betétről meg ne is beszéljünk. Sokkal kényelmesebb: nincs lógó madzag, nem kell pár óránként cserélni, költséghatékony...stb. Valóban kicsit több a macera a tisztításával, de bárhol meg lehet oldani teljesen normálisan és higiénikusan. Normál vérzésnél csak reggel meg este szükséges üríteni ez simán megy otthon kényelmesen. Ha erősebb akkor napközben is be kell iktatni egyet. A felhelyezés kicsit trükkös, de ha kitapasztaltad akkor már megy simán. Én ebayről rendeltem anno pár száz forintért. Elvileg két méret létezik a kicsi és a nagy. A kicsi azoknak a nőknek való akik még nem szültek (nekem is ilyen van). 30 éves vagyok :)
2017. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be. nem szeretem az idegen cuccokat magamon, magamban.
2017. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!