Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még szűz vagyok. Használtam...

Még szűz vagyok. Használtam már tampont. Igen kényelmes könnyen felment nem is fájt. Teljesen megtelt, de amikor kiakartam szedni az nagyon fájdalmas volt. :S miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
lazítsd el magad és vegyél fel olyan testhelyzetetet, mint amikor felteszed. akkor elég könnyen kicsúszik:)
2010. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amikor húzod ki, ne akadozva tedd, hanem elkezded húzni és húzzad csak :) lehethogy nagyon kicsit nehezen jön és fura érzés :D mintha nyomna belül valami, de az nem fáj :) lazulj el
2010. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert még szűz vagy. Láttad a méretben a különbséget tisztán, és megtelten. Ha rágörcsölsz, rosszabb lesz. Az is lehet, hogy nem egyenesen csúszott kifelé, hanem kicsit ferdén (rossz húzóka rögzítés miatt), és akkor attól is fájhatott. Próbáld lazán, teljesen függőlegesen kihúzni.
2010. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!