Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mintha éreznék egy nagyon...

Mintha éreznék egy nagyon picike csomót a hónom alatt. Szerintetek sürgős, hogy orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

Elég sokáig tart, mire ki tudom tapintani, az is inkább úgy sikerült, hogy fürdés közben, tusfürdővel, ahogy jobban csúszott a kezem. Mindig "hadilábon" álltam ezzel az önvizsgálattal, abból a szempontból, hogy sose tudtam, melyik a normál zsírcsomó,-vagy nem tudom, mik azok, bocsi, ha hülyeséget írok-és melyik a nem normális, de mintha ez egy kicsit más lenne...

Azért kérdeztem ezt, hogy sürgősen menjek-e orvoshoz, mert elég rosszul állok a tanulmányaimmal, de persze tudom, hogy az egészség sokkal fontosabb.

Előre is nagyon köszönöm!


2017. márc. 12. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Esténként nézd meg megvan e még, ha 1-2 hét alatt nem múlik el akkor orvos. Borotválkozás hatására lehet helyi gyulladás. Egyszer nekem is volt, egy hét alatt elmúlt.
2017. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, én is arra gondoltam, hogy egy szőrtüsző vagy ilyesmi, de sajnos már egy pár hete is megvolt. :/ Nem borotválom a hónom alatt, hanem epilálom, bár az talán ebből a szempontból még rosszabb, mert nekem be szokott néha gyulladni, de akkor annak már valószínű el kellett volna múlnia.

2017. márc. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!