Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18eves lany vagyok tobb mint...

18eves lany vagyok tobb mint 1 eve szedem a mirabella nevu fogamzasgatlot, gyakran van huvelyszarazsagom, gyulladasom, gombam, illetve kozosuleskor fajdalmat erzek (vagy gyakran szethasad a nemi szervemnel de husig es verzik)?

Figyelt kérdés
Gyakran jarok ezekkel a panaszokkal a nogyogyaszomhoz(mindig ugyan ahoz megyek) es mindig azt mondja hogy ezek nem a fogamzasgatlotol vannak,menstruaciom is csak 2napig van es borzalmasan gorcsolok es alig verzem,raadasul a szexualis vagyam a beka feneke alatt van.mit gondoltok felkeressek egy ugy nogyogyaszt?van valakinek hasonlo panasza?
2017. márc. 12. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

https://www.youtube.com/watch?v=UEdAroCgjs8

ez a lány beszél arról, hogy milyen szarul volt a fogamzásgátlótól, és ezért abbahagyta

2017. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Uhh hát ez borzalmasan hangzik. Pedig a hüvelyszárazság, gomba, libidócsökkenés bizony a fogamzásgátlótól lehet.

Mindenképpen keress fel egy másik nőgyógyászt aki remélhetőleg komolyabban veszi a panaszaid és nem fogsz tovább szenvedni.

2017. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ez honapok ota igymegy,raadasul gyakran van cystitis acuta-m (hugyholyag gyulladas)-om!!
2017. márc. 12. 14:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind a fogamzásgátlótól vannak. Mindenképp keress fel másik nőgyógyászt, mert ez bizony azt jelzi, hogy neked nem jó ez a fajta fogamzásgátló. Akár teherbe is eshetsz.
2017. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezekkel a tünetekkel küzködök.De nekem már azelőtt is megvoltak,h fogamzásgátlót szedtem volna és volt,h a gyógyszer mellett szinte semmi bajom nem volt.Az meg nem csoda,h az embernek ilyen panaszok mellett nincs libidója.Szerintem is keress egy másik dokit.A mostani eddig mivel próbált kezelni?
2017. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat olyan kupot kaptam hogy keszittetni kell,meg irt fel gombaolot!
2017. márc. 12. 15:19
 7/14 anonim ***** válasza:

A hormonrendszer 70%ról fingja sincs

az orvostudománynak.Ennek ellenére írják felam az ilyen készítményeket.

Ezt a hormonbombát hagyd abba,ha kell

válts orvost!

2017. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval a hólyaggyulladásod nem kezelte.1-2 éve a mostani nőgyászom nekem is felírta ezt a kúpot meg kaptam mellé a hólyaggyulladásra antibiotikumot.Utána meg Ovestin krémet használtam és ez így segített.De előtte mindig vagy csak a hólyaggyulladást vagy a hüvelyi gondokat kezelték,pedig ezek összefüggnek.
2017. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En kertem hogy irjon fel valamilyen kenocsot erre a hasadasos dologra azt mondta hogy ezt a kup amit felirt megfogja oldani ahhoz kepest elfogyott a kup mar nagyon reg,megis 2hetente szethasadok de ugyhogy se furdeni se pisilni nem tudok,es ha a bugyi hozzaer egy kicsit is orditok a fajdalomtol
2017. márc. 12. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért hasadsz szét,mert gyulladásba van a hüvelyed meg írtad,h száraz is.Tényleg jó az a kúp,de van egy hólyaggyulladásod is ami gyakran társul hüvelygyulladással.Hiába jó az a kúp,ha van valami ami miatt újra begyulladhat a hüvelyed.Ezért írtam,h jó lenne mind a kettőt kezelni.Flóra helyreállítót használtál már?Vagy megpróbálhatnál valamit a szárazság ellen.Állítólag a Cikatridina jó.
2017. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!