Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta fáj a puncim mit...

Napok óta fáj a puncim mit tegyek mostmar?

Figyelt kérdés
Regebben is volt hogy elkezdett viszketni es fajni akkor bekentem canestennel es utana jobb lett es nem volt olyan turos folyadek sem. Most it igy kezdodott hogy viszketett es mondom nem foglalkozok vele keresek canestent. Nem talaltam sajnos es nagyon nagyon rossz mar mert mar egyszeruen megorulok es faj eget es mar bedagand az egesz szemerem ajkam es anyanak nem akarok szolni mert eddig is megoldottam egyedul de mar megorulnok nagyon faj mit tegyek??
2017. márc. 13. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz.
2017. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annyi féle fertőzés lehet, hogy magadtól nem tudod kikezelni. El kell menni nőgyógyászhoz, ő kenetet vesz, aztán majd a tenyésztés során kiderül, mi a baj. Ennek megfelelően ír majd fel krémet/kúpot/tablettát. Az otthoni kezelgetésekkel többnyire csak rosszabbul jársz.

20N

2017. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:

Pedig el kellene menni orvoshoz. Bármi a baj, időben ki kell kezelni, mert később sokkal súlyosabb problémákat okozhat.

Hány éves vagy? Miért nem mersz szólni anyukádnak?

2017. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig, most jött el az ideje, hogy szólj az anyukádnak.

Komoly gombás fertőzésed lehet, amin nem fog segíteni a Canesten. Lehet, hogy antibiotikumot kell szedned. Stb.

2017. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talàltam canestent itthon es antibiptikumot is eszem mert beteg vagyok de gondolom akkor erre is jo kozben
2017. márc. 13. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:

az antibiotikum semmilyen hatassal nincs gombas fertozesre.


Sot gyakori az antibiotikum-kura mellekhatasakent fellepo gombas fertozes.


--> Orvos!

2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedsz, mert beteg vagy. Valószínűleg az antibiotikum miatt lett gombás fertőzés a hüvelyedben ez gyakori mellékhatása az antibiotikumnak. A Canesten önmagában nem fogja elmulasztani, ugyanis azt csak külsőleg szabad alkalmazni a hüvely bemenetelnél, a hüvelyedben viszont ugyanúgy szaporodnak a gombák. Menj el nőgyógyászhoz, mielőtt még rosszabb lesz!
2017. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Addig is ülj be sós vízbe. nagyon jó gomba ellen.

Egyébként aki azt írta, hogy a nőgyógyász levesz kenetet és kitenyészt.... hát röhögnöm kell. Életem során párszor már volt gombás fertőzésem. Több nőgyógyásznál is jártam, volt magán dokim, de volt, hogy a helyi körzetihez mentem el. EGYSZER NEM VETTEK KENETET tenyésztéshez. Találomra kezeltek. Volt, hogy kondilómával diagnosztizáltak, és miután 2 nőgyógyász és 1 bőrgyógyász is helyesnek találta a diagnózist, csak épp nem javult az ecsetelésre, a 3. nőgyógyász jött rá, hogy, ja ezt gomba okozza.

2017. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Mindenképp szólj anyukádnak és menjetek el dokihoz együtt! Nem jó találgatni ilyen esetben.
2017. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!