Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tartsam tisztán?

Hogyan tartsam tisztán?

Figyelt kérdés
Hogyan tartsam tisztán a vaginámat? Én minden nap intim mosakodóval (carefree) vel megmosom, de nem,tudom h elég e.

2017. márc. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmivel se mosd mert felborítod a ph-dat. Nem kell azt mosogatni. Tisztul magátol.
2017. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás közben meg kell mosni meleg vízzel (de csak a külső területét, kimosni tilos!). Ennyinek elég kell lennie. Napközben a fehérfolyás miatt használhatsz tisztasági betétet. De mindenféle kémiai szerrel mosni nem túl jó.

20N

2017. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem nyúl hozzá a ph hoz amit használok, rá van írva, akkorse használjam?
2017. márc. 13. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezekre mind ra van irva... nekem boritotta mar fel a ph-mat jo alaposan egy ilyen tulajdonkeppen barhol kaphato "ph semleges" lemoso...

Ha nagyon akarsz hasznalni valamit, akkor patikaban kerd, igaz valoszinu ott dragabb, de sokkal nagyobb az eselye, hogy tenyleg ph semleges amit kapsz.

En talaltam egy nagyon jot (kulfoldon elek), csak patikaban kaphato es termeszetes anyagokbol keszul. Az ara is olyan, de azota nincs gondom. Visszatero, ismeretlen eredetu irritaciom volt, minden negativ volt, nem jottek ra mi lehet. Akkor ajanlotta ezt az orvosom, mert ez be szokott valni.

2017. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De termeszetesen ezt is, ahogy elottem is irtak, CSAK kivulre szabad hasznalni.

Utolso voltam.

2017. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!