Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy még mindig...

Lehetséges, hogy még mindig alultáplált vagyok, és azért jött meg mert rendesen eszem?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy lefogytam 167 cm-hez 46 kg-ra, emiatt kimaradt a menzeszem 5 hónapig

Aztán híztam 5-6 kg-ot, akkor megint megjött egyszer, viszont ahogy megint lefogytam 50-re, megint nem volt

Azóta fogytam még 1,5 kg-ot

Múlt szerdán elkezdtem normálisan enni (egy nap kb 2000-2500, esetleg 3000 kcal), úgy voltam vele, hogy mivel nagyon lassan hízom (régen egy év alatt jött fel ennyi evéssel 2-3 kg), majd ha feljön egy kicsi megint jobban odafigyelek

Viszont ma megint megjött a menzeszem

Ezek szerint alig egy hét alatt híztam volna kb 2 kg-ot? Vagy lehet, hogy csak az evés miatt, de nem híztam ennyit?

Megmérni nem mertem magam még...

Ja és lehet hogy attól van, hogy a nőgyógyász írt fel hormontablettákat, amitől meg kéne jönnie, viszont én a 20-ból csak 3-at vettem be?



2017. márc. 17. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Figyelj oda jobban magadra, mert rossz vége lesz! Egyél rendesen, ha odafigyelés nélkül fogyni kezdesz, akkor inkább egyél többet, mint kívánod, de egészségesen (ne sajtburgeren és csipszen élj). Hormontabit én nem szednék semmi pénzért, mert valószínűleg a fogyásod az oka a kimaradó vérzéseknek, de ha 3-at beszedsz, akkor már miért nem mindet? Kicsit okosabban kéne hozzáállnod ehhez, mert az egészséged nélkül minden sokkal nehezebb lesz.
2017. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam, hogy megjöjjön, azért annyit vettem csak be

Azt is csak azért, mert anya ott volt és muszáj volt

2017. márc. 18. 08:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a hormontabletza mire való? Tényleg tonkreteszed a szervezeted ezzel a hizással fogyassal foleg h jo súlyod van ....
2017. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod hogy megjojjon? Jol tönkre fogod majd tenni magad aztan akkor majd elgondolkodsz hogy mégse kellett volna.

Főleg hogy 20 gyogyszerbol 3 at veszel be ami hormon.

Ez nem játék ám.

2017. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az, h nem akarod, h megjöjjön? Ez nem akarat kérdése, ez egy természetes folyamat.
2017. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok, szerintem nyilvánvaló, miért nem akarom
2017. márc. 18. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyilvanvalo,leirnad?
2017. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem nyilvánvaló. Persze tud kellemetlen lenni, görcsölni, és van, amikor pont rosszkor jön meg, de akkor is az élet része. A túlzott fogyással egyébként nem csak ezt gátlod meg, hanem a tested egyéb funkcióit is.
2017. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Mert nem akarok gyereket, innentől kezdve nekem felesleges ezzel szenvednem minden hónapban (?)
2017. márc. 19. 09:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Keresztanyamnak nem lehet gyereke(petevezetsk elzáródás miatt) mégse tömi magát hormontablezzával.s minden hónapban megjön neki.. Ez van.. Ezzel jar h nők vagyunk...
2017. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!