Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett nem jött meg. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Már évek óta szedem a tablettát. Odafigyelek rá, hogy mindig rendben bevegyem. Tegnap kellett volna megjönnie reggel, de még mindig semmi. Évekig szinte órára pontosan megjött, pár hónapja már előfordult olyan, hogy fél nappal előbb, most meg még másfél nappal később sem... A hasam görcsöl tegnap óta, mint mikor megjön. Szerintetek mi állhat e mögött?

2017. márc. 18. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még fog. gátló mellett sem óramű pontosságú a vérzés.

Én is szedtem összességében kb. 6 évig fog. gátlót. Nekem is volt, hogy mellette késett napokat. Persze ez nem volt rendszeres, talán 3-4 ilyen alkalom volt.

Viszont azért a helyedben, mivel száz százalékos védekezési módszer nincs, csinálnék terhességi tesztet, amennyiben éltél nemi életet.

2017. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!