Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég hulye kérdés lesz. Hat...

Elég hulye kérdés lesz. Hat alul a nemi szervemen vagy belül kijött valami . Mi lehet?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hete mikor fürdök észrevettem hogy mikor mosom a nemi szervem mintha valami hús kinövés lenne. Nem vettem figyelembe először. Ma fürödtem es megvizsgáltam magamnak. És a lyuknál belül mintha valami hús kinőtt volna. Valami nem is tudom hogy magyarázzam. Nem kemény egyáltalán valami puha valami. Készülök menni most nőgyógyászhoz de érdekel a ti véleményetek hátha tudtok segíteni. Nemi betegség szexuális úton terjedő nem hinnem hogy lenne mert eddig 2 pasival voltam csak. És olvastam a neten hogy herpesz lehet vagy pedig méhnyakrák. És mehsebem is van. De az orvos azt mondta nem olyan ami elrakosodik. Tehát megpróbálom pontosabban leírni. Elég kényes téma :( ott alul bedugtam az ujjon es ott van valami ami eddig nem volt es kívül pedig mintha picit az egyik oldal ott a lyuknál meg lenne dagadva.lecives mondjatok valamit vagy írjatok.

2017. márc. 19. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:

20/L

Bocsi ha ilyen hülyén írtam le. Remélem kijosztok valahogy belőle

2017. márc. 19. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,h bartholin mirigy cisztád van.
2017. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az súlyos? Vagy fertőző?? Kezelhető??
2017. márc. 19. 20:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen es úgy néz ki mintha ellene zárva a lyuk egy hús kinovessel .....
2017. márc. 19. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt találsz róla többet. [link]
2017. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy semmi bajod, csak a saját testeddel nem vagy tisztában.

Tanuld meg a betegségek nevét is mert amire te gondolsz az a méhszájseb.

Te a méhnyakad nem is láthatod.

Attól hogy eddig még csak két pasival voltál siomán lehetsz beteg...nem a pasik számától függ a betegség..

Így ahogy leírtad lehetetlen elképzelni mire gondolsz.

Kisajkadra? Vagy a hüvelybemenetnél van ez?

2017. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok a testemmel

És tudom hogy mehszajseb de mehsebnek is lehet mondani

Leírtam úgy ahogy tudtam. Nem tudom mit hogy hivnak

2017. márc. 21. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!