Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálatra...

Első nőgyógyászati vizsgálatra hogyan érdemes felkészülni?

Figyelt kérdés
Most megyek először nőgyógyászhoz és nem tudom hogyan 'illik' menni.Odalent szőrtelenítsek-e , gondolom tisztán kell menni tehát előtte majd fürdök..Egyéb tippeket is meghallgatok már ha vannak :T kínos téma számomra úgyhogy azért itt tudakozódom. Normális válaszokat előre is köszönöm 18/l.

2017. márc. 20. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne vérezz. borotválkozz ha akarsz, nem követelmény. tudd mikor volt stukád és mennyi ideig tartott. ne görcsölj rajta. tudom könnyű mondani, de mégis. lelkileg nehezebb, fizikálisan "hamar megvan.
2017. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előtte mosd meg magadat. Nagyjából ennyi. És tudd, mikor jött meg legutóbb a menstruációd, mert azt általában kérdezni szokták. Mindegy, hogy szőrös vagy vagy csupasz, őket nem érdekli. Ahogy neked kényelmes.
2017. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

A legjobb,ha magánorvoshoz mész szerintem.

Én egy darabig sztk-ba jártam, de elegem lett belőle,semennyi diszkréciót nem kaptam és nem is nagyon foglalkoztak velem és a vizsgálat is elég durva volt.

Magánban ég és föld. Biztos van kivétel,de szerintem megéri azt az évi egyszeri 10-15 ezer forintot a magánorvos.

Egyébként hamar túlesel rajta, nem izgulj nagyon,ne feszülj rá.

Hogy szőrtelenítesz -e, az a te dolgod, teljesen mindegy szerintem.

Nekem ami sokat segített sztkban,az az,hogy szoknyában mentem, így nem kellett a fél rendelőn átcsaplatni félpucéran,hanem elég volt a vizsgáló részen felhajtania szoknyát. Kevésbé érzed magad kiszolgáltatottnak,ha valamennyi ruha mégis takar.

2017. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Magán rendelőbe fogok menni remélem nem lesz olyan kellemetlen mint képzelem.
2017. márc. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!