Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszul raktam fel?

Rosszul raktam fel?

Figyelt kérdés
Elösször használok tampont és több helyen olvastam hogy addig kell felrakni amig már nem érzed hogy ott van. Mivel elösször használom nem voltam benne rutinos és nem most érzek valamit ha mozgok! Ez a tampon vagy a madzag esetleg amit érezhetek? Ha a tampon mit csinálok rosszul?

2017. márc. 21. 15:39
 1/6 A kérdező kommentje:
*Először
2017. márc. 21. 15:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs a helyen, akkor a huvely bemenet kornyeken lehet kenyelmetlen. Kulonben valoban nem kellene erezned semmit.

Lehet nincs eleg melyen, probald meg egy kicsit feljebb tolni.

2017. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ez hülyén fog hangzani, de fel tudod dugni az ujjadat a középső ujjpercig úgy, hogy nem ütközik a tamponba? Kb. akkor már jó.
2017. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam felhelyezni, hogy az egész mutatóujjamat felnyomom utána. Sose érzem. Milyen mélyre tetted?
2017. márc. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát körül bellül a középső ujjam 1/3 részéig... az rossz?
2017. márc. 22. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Annál jobban nyomd fel. Akár be is vizezheted az ujjadat, úgy jobban csúszik.
2017. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!