Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig csak akkor alszok a hátamon, amikor megvan? 😂😂

Figyelt kérdés
Érdekes módon amikor nincs meg, akkor mindig az oldalamon alszok. De mikor megvan, akkor meg egyszerűen mindig a hátamra fordulok, pedig kényelmes az oldalamon is, de a hátamon akkor kényelmesebb vagy nem tudom :). És amúgy nem lenne vele bajom, ha nem vérezném össze ezzel mindig a lepedőt és kellene kimosni mindent.

2017. márc. 21. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tampon vagy betétben alszol? Lehet kényelmetlen, ahogy összezárt lábakkal vagy?

Amúgy én erre azt csináltam, hogy kitapétáztam az egész bugyimat fel a "csíkom" végéig :D Elég vacak, de a véres lepedőnél sokkal jobb.

2017. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Betétet, a tampont nem bírom:)

Azt Én is próbáltam már, csak ahhoz összesen kb 3 betétet használtam el. De nem is tudom, miért nem csinálom gyakrabban, mert általában hamar elmúlik a mensim. És olyan erős vérzés, hogy a lepedő se ússza meg, talán 1-2x van. (Köszi a választ, felpontoztalak! :))

2017. márc. 21. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,h ugy kenyelmesebb nem nyomodik annyira a hasad.Van,h te meg nem is erzed,h valami esetleg nem jo,de a szervezeted mar jelzi.Ejjelre hasznalhatnal vattat is,az nem mozdul el.En is szoktam igy jarni,ha haton fekszem,a betet nem er hozzam es igy mindig a bugyim lesz veres.
2017. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de csak azért mert éjszakai betétet használok és így oldalt nem folyik ki😊☺
2017. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!