Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet használó nők, ti hogy...

Betétet használó nők, ti hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

Én majd' megőrültem amíg fel nem fedeztem a tampont. Undorító érzés, mikor felállok és ömlik belőlem, aggódok, hogy nincs-e túl hátul, elől.. Ti hogy vagytok ezzel?


15/L


2010. máj. 11. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezért váltottam már több éve én is tamponra,mindig azon aggódtam,hogy átázok,vagy hogy mások is látják,hogy betétet használok,még ha nem is így volt. Jó,hogy van tampon:)
2010. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Piros napokon még gyakrabban zuhanyozok, ömleni sosem szokott, mert sosem annyira erős; és gyakran cserélem a betétet, már megtanultam ügyesen odailleszteni, ahova. :)

Szóval így bírom ki.

2010. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Néha itthonra én is szeretnék betétet használni, mert néha zavar a tudat, hogy van bennem valami :P

De mire felhúzom a bugyim a fele lecsúszik, megigazítom, aztán látom, hogy nincs eléggé elől, na akkor már sík ideg vagyok... És a végén marad, hogy kidobom és berakok 1 tampont. :D

2010. máj. 11. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

én is könnyen bírom:D

pedig "kezdő vagyok" mert csak 3 éve van meg.

Talán itt közre játszik az is,hogy nekem nem szimpi a tampon.:Djó nekem a betét és fura módon az esetek 70%-ban jól be tudom ragasztani és nem csúszik el.:D

szerintem mindenki azt használja ami neki kényelmesebb ezért nagyon megindokolni nem lehet,hogy mi betétesek hogy bírjuk;)

2010. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve menstruálok és azóta használok betétet. Próbáltam tampont, nem jött be. Évente max. egyszer ázok át, akkor is éjszaka. Megfelelő bugyit kell venni fel amibe jól beleragad. Egy 18 éves
2010. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én 12 éve menstruálok és használtam tampont is és betétet is. A tampon számomra is higiénikusabbnak és kényelmesebbnek tűnt. De nőgyógyászati problémát okozott a rendszeres használata. Ezért visszatértem a betéthez. Csak a nyári, meleg napokon zavar nagyon a használata.
2010. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tampon tényleg sokkal kényelmesebb,mint a betét,de sajnos nem bírom hosszabb ideig használni,mert nálam is nőgyógyászati problémákat vált ki.Én csak always szárnyas betétet használok,nekem soha nem csúszik el,és nem is ázok el benne,nagyon jó a nedvszívó képessége.
2010. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is betétet használtam,főleg nyáron tesin volt nagyon rossz.Kb.5 éve van meg,3.hónapja használom a tampont,és EZERSZER JOBB. 15/L
2010. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
gyűlölöm a betétet:)átázik,elcsúszik,szörnyű...csakis tampont használok.18/L
2010. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon idegenkedtem a tampontól, de muszály használnom mert annyira erős hogy a betét nem bírja önmagában megfogni, de a tampon sem :( emiatt tampon meg betét együtt:S
2010. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!