Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor mondhatni hogy meggyógyu...

Akkor mondhatni hogy meggyógyultam? Már nem kell aggódni? (17l)

Figyelt kérdés
Hüvely gombám volt a női orvos felirt Gyno-Pevaryl hüvely kúpot és krémet és egy drb Fluco sandoz kapszulát nekem és egy drb ot a barátomnak azóta enyhült az égő érzés de még nem mertem lefeküdni a barátomal félek hogy még mindig fájna. Múlt csütörtök voltam orvosnál.Néha még van hüvely folyásom de már nem ég és viszket.Csak olyan savanyú a folyásom szerintetek ez baj? Mivel tisztítsam a hüvelyemet?Én kevés tusfürdőt szoktam használni és le öblítem kamilla teával.

2017. márc. 24. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Tisztításra tusfürdő kifejezetten káros. Legfeljebb tiszta víz vagy híg tejsavas vagy ecetsava öblítés, de teljesen felesleges. A normális hüvelyflóra tejsav baktériumjai enyhén savas védő környezetet biztosítanak.
2017. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tüneted, menj vissza a dokihoz, mert akkor még nem vagy rendben. Ha nincs tüneted, mehet a szex. De a hüvelyedet semmivel ne tisztítsd, az a fehérfolyásnak köszönhetően tisztul magától. Te csak a külső szerveket mosd meg vízzel.
2017. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!