Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi ultrahang szűzen...

Hüvelyi ultrahang szűzen akkor most oda a szüzességemnek? Milyen vastag egy uh?

Figyelt kérdés
nem fájt egyáltalán, nem is véreztem utána, tampont használok sok éve mégis most rosszul érzem magam.
2017. márc. 29. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A szüzességednek akkor lesz oda,ha szexelsz egy férfival.Ne gondold túl a dolgot.

A vizsgálófej végének a mérete a pénisz méretének felel meg.

2017. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A szüzességed nem akkor veszíted el, ha átszakad a szűzhártyád, hanem akkor, ha átéled életed első szexuális együttlétét valakivel. A szűzhártya sok embernél akár tornázáskor is megsérül, ennek azonban nincs köze a szüzesség elveszítéséhez, nem a szűzhártyától lesz valaki szűz, hanem attól, hogy szexuálisan még érintetlen. A másik kérdésedre a válasz pedig, ahogy az előttem válaszoló is leírta, kb egy pénisszel megegyező méretű az uh készülék.
2017. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy gondolom, hogy a szüzességed akkor veszted el,amikor első alkalommal egy pasi berakja oda a nemi szervét.

Hogy előtte neked már járt bent tampon, vagy valamilyen nőgyógyászati eszköz, vagy esetleg vbirátor vagy tök mindegy mi, az nem számít szerintem szüzesség elvételnek. Lehet a szűzhártyádat megsérthetik ezek, de a lényeg azon van,hogy ez nem szex,nem egy férfinak a nemi szerve.

Ne aggódd túl, nem történt semmi. Nekem pl egészen kicsi gyerekként kellett ilyen jellegű uh. Akkor mondjam azt,hogy 8 évesen vesztettem el?:D Nem, 16 évesen az első pasimmal. Nem uhval vagy tamponnal stb

2017. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne érezd ezért magad rosszul. Ettől még szűz maradtál. Egyébként ha tampont használsz, akkor a tampontól már beszakadt a szűzhártyád az biztos. Nem baj, így legalább a vizsgálat nem volt fájdalmas.
2017. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
5%
en ugytudom atampon elveszi aszuzeseget es eszt egy dokimonta
2017. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! Az lehet, hogy a tampontól elszakad a szűzhártya, de attól az ember lánya még szűz, mivel nem volt még férfival... Logika.
2017. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
4-es azt se tudja miket beszél.
2017. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!