Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ha 14 éves vagyok és...

Mi van ha 14 éves vagyok és még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Már az összes osztálytársamnak megjött lassan 15 leszek és még csak sárga a betét ! Egyszer sem jött még meg de nagyon kellemetlenül ézem magam mert mindenkinek megvan a környezetembe ! Szerintetek ez normális hogy nem jött még meg vagy forduljak orvoshoz ?

2017. ápr. 1. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
16 éves korodig kell hogy megjöjjön, ez teljesen normális
2017. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze, hogy normális hamarosan megjön, ne aggódj :)
2017. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
normális. most már minden hónapban egyre nagyobb esélyed van rá, hogy meg fog jönni. ha mégse, akkor ahogy előttem írták, 16 évesen érdemes elmenned orvoshoz. ő látni fogja, hogy készülődik-e már a dolog, vagy van-e valamilyen oka, hogy nem jön meg. de szerintem jó eséllyel erre nem fog sor kerülni, mert addig még biztos megjön :)
2017. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az egyik barátnőmnek 18 évesen jött meg. Az orvos azt mondta neki, hogy ez teljesen normális, ugyanis nagyon vékony.

De kb. 16 éves korodig kell megjönnie.

Addig is élvezd ki, hogy még nem jött meg!😉

2017. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden kommentelőnek!😄😄😍
2017. ápr. 3. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!