Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg ujra a menzeszem...

Mikor jön meg ujra a menzeszem? 15/l

Figyelt kérdés
Anorexiabol gyogyulok, 168 cm vagyok es 54 kg. Mar a BMI szerint normalis a sulyom es en sem itelem meg magam vekonynak, picit husosabb lettem. De meddig kellene hiznom es mikor jön meg a menzeszem? Honnan tudhatom?

2017. ápr. 1. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne írd ki többször ugyanazt. Hónapokban telik mire a szervezet regenerálódik. Legyél türelmes.
2017. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen sullyal már bőven volt, és most sem vagyok több 56 kilonál.
2017. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Bmi szerint ,,anorexiás" vagyok.De azért nem vagyok szerintem annyira vékony.Egyébként 155cm 42kg és 13éves vagyok.És nekem az első menzeszem 4hónapja jött meg.Bár még nem állt be (ami normális) de mostmár azóta megjött egy párszor.Nyugalom neked is megfog jönni.Bár én fiatalabb vagyok mint te de én is azt hittem hogy nekem nem fog megjönni.Szerintem várj még egy kicsit.Ha nem jönne meg 1-2 éven belül akkor anyukáddal vagy valkivel menjetek el orvoshoz.Tudom ez zavaró lehehogy az amber nem tudja mikor fog megjönni nekk
2017. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És az is zavaró lehet hogy a barátaidnak mondjuk egjött már.Én is így voltam vele.
2017. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!