Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel okozhattam valami...

Ezzel okozhattam valami maradandó károsodást a lánynak?

Figyelt kérdés

Mindketten nagyon részegek voltunk, és nagyon durván szexeltünk. Vérzett nagyon, de akkor nem foglalkoztam ezzel. 2 napja történt, de nekem még mindig fáj a péniszem, neki mégjobban fájhat:/

Emiatt lehet valami baja a lánynak? egyéjszakás volt


2017. ápr. 2. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Nem lehet, hogy még szűz volt? Vagy megjött neki szex közben?
2017. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt szűz, ezt nem tudom pontosan, de szerintem nem menstruáció volt az, mert nehezen akart bemenni, és én elég erőszakosan nyomtam be, de tényleg nagyon sokat ittunk....am nem csináltam volna ilyet.
2017. ápr. 2. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy igen lehet hogy nem ezt nem lehet megmondani nem voltunk ott az esetnél.Amúgy meg legalább gumivalvolt?És esetleg akkor lehet baja ha te nem gumival voltál benne és esetleg te vagy ő nemibeteg voltál de lehet hogy fáj neki is most.Szerintem maradandót nem.
2017. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakosan nyomtad be neki és nagyon vérzett,akkor lett baja.Pár napig még fájni fog neki,de valószínűleg nyom nélkül meggyógyul.Az már más kérdés,h lelkileg mennyire viselte meg a lányt.
2017. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sajnos nem volt rajtam gumi:/

és akkor sem lehet baja, ha a méhét ütögettem?:(

2017. ápr. 2. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor majd kb 1 hónap múlva menj el teljes STD szűrésre ugyan is lehetett nemibeteg.Amúgy meg nem tudom hogy hogy tudtad ütögetni a méhét de ő maradandót nem hiszem.
2017. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a péniszemmel ütögetni, mert a lányoknak fájniszokott ha tövig nyomom, ezért nem nyomom be teljesen, de most erre nem figyeltem...
2017. ápr. 2. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradandót mint már mondom nem hiszem hogy okoztál de ő ha meg mégis akkor az már viszont baleset volt és nem volt szándékos külömben is a kefélés közben az ember néha elveszti a fejét.
2017. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Méhszájat ütögeti.

Ezért nem igaz, hogy a nőknek olyan rohadt jó a nagy pénisz, ugyanis baromira fáj ha túl hosszú és betolja tövig. Olyan hányingeres, órákig görcsölős móka is tud lenni ha lendületből csinálja.


Maradandó károsodást valószínűleg nem okoztál. De szerintem csak szólt volna ha fáj neki, bár pia szóval ki tudja.

2017. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy az istenbe lehet annyit inni, hogy megerőszakolj (sérülléseit tekintve) egy lányt?


A párom soha nem tudna így bántani, ha ő ittasabb és nekem esik, akkor is figyel rám, és ha valami szar, akkor nem csináljuk.

Pluszban nekem még alkoholos befolyásoltság alatt is leesik, ha fáj, és akkor váltunk.

2017. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!