Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4hete abim volt most residuumo...

4hete abim volt most residuumot (magzati maradvány) találtak megint megkaparnak. Lehet még gyerekem?

Figyelt kérdés
Ezek után lehet gyerekem? 19 eves vagyok es e.u okok miat nem tarthattam meg gyogyszereket szedtem a vesem miatt mar13 hetes vtam

2017. ápr. 4. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Lehetni lehet, csak csökkenti a teherbeesés esélyét, mivel vékonyodik a méhfal az ilyen beavatkozásoknál.


De, ha tudod, hogy az egészségügyi állapotod nem engedi, hogy kihordj egy gyereket, akkor miért teszed ki magad ennek (ilyen fiatalon főleg)?

2017. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Abi?! Ez szerintem annyira nem vicces. És nem mentség, hogy a gyógyszerek miatt ne tarthattad meg, mert nyilván tudtad, hogy gyószert szedsz, védekezhettél volna, vagy védekezhettél volna megbízhatóbban.


De igen, lehet gyereked, ha ez megnyugtat.

2017. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de nen ertem miert kell elitelni ??. Mibol gongolod h viccnek veszem k*va vicces masodjara kaparnak!! En milyen boldog vagyok ... es nem tartozok magyarazattal ez csak egy kerdes volt es az erdemleges valaszokat koszonom !!
2017. ápr. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!