Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vissza az orvoshoz?

Menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár nappal ezelött voltam nőgyógyásznál egyéb okok miatt. Most viszon együtt voltunk párommal és utána kicsit véreztem. Nem érzek fájdalmat és az együttlét alatt sem éreztem. Néha előfordult már ez de azt hittem esetleg kicsit megsérthetett.Nem mondtam most az orvosnak mert egy jó ideje nem volt ilyen és nem is volt ez az eszembe.Természetesen vissza megyek az orvoshoz csak érdekelne másnak volt e már hasonló? Nem ciki most vissza menni a dokihoz mikor most voltam pár napja?
2017. ápr. 5. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, mert ez lehet komolyabb baj elsö jele is.
2017. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen doki után, előfordulhat kisebb sérülés a vizsgálat során. Nem ciki visszamenni, de ha régebb óta az orvosod esetleg telefonon is ákérdezhetsz a dologra.
2017. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mivel hétfőn vizsgált meg az orvos nem érezte volna a méhszájsebet? Vagy azt máshogy nézik?
2017. ápr. 5. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálaton voltál? Vett mintát? A mintavételnél a méhnyak felső hámrétegéből egy kicsit lekapargatnak, ami enyhe vérzést okozhat.
2017. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel már máskor is volt ilyesmi, ezért feltétlen menj vissza.
2017. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vett mintát. Sima vizsgálat volt.
2017. ápr. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!