Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az injekciós visszérkezelés...

Zyebra kérdése:

Az injekciós visszérkezelés hol a legjobb?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak sajnos eléggé csúnya visszerei vannak. El akarja őket injekcióztatni, de nem tudjuk, hogy melyik orvoshoz vagy klinikára érdemes menni. Saját tapasztalat alapján tud ajánlani valaki valamit?

2017. ápr. 5. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a fő vénatörzzsel van gond, nem biztos, hogy az injekciózás a legjobb. Van más eljárás is (pl. rádiófrekvencia). Szerintem érdemes olyan dokit keresni, aki többfélét csinál.
2017. máj. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Sajnos a TB csak a hagyományos műtétet támogatja, a többit magánorvos végzi.
2017. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Nem gond ha nem TB alapon csinálják neki, ugyan is már spórol rá egy ideje. Sejtette, hogy nem lesz olcsó mulatság. Nem ismersz esetleg egy olyan orvost, akiről tudod, hogy tényleg jól végzi a dolgát?
2017. máj. 14. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja műtötte az egyik lábamat Dr. Sepa György, rádiófrekvenciával. Eredményről még nem tudok beszámolni, de nagyon szimpatikus doki, a műtét szuper környezetben zajlott, és abszolút nem éreztem semmit. Azóta sem fáj, csak picit még érzékeny. Ő Bp.-en van, ha Google-be beírod a nevét, megtalálod. Én olyan orvost kerestem, aki többféle eljárást is alkalmaz, mert én abban bíztam, hogy így tényleg azzal a módszerrel leszek műtve, ami nekem a legjobb. Ha esetleg Nektek ő messze van, szerintem akkor is érdemes hasonló orvost keresni.
2017. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ő injekciózást is csinál. (Arra vonatkozott az eredeti kérdésed)
2017. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. máj. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!