Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma fiatalkorban?

Mióma fiatalkorban?

Figyelt kérdés
20as éveim közepén járok, és nemrég kiderült, hogy miómám van. Nem nagy, 2cm körül van, egyelőre még nem kell műteni. Az orvos viszont sok jóval nem bíztatott, azt mondta, hogy ilyen fiatalon ez elég veszélyes, mert innentől valószínű mindig lesz, és műtétek sorozata után már nem biztos, hogy lehet majd gyerekem, ha esetleg 35 éves korom után tervezek szülni (előbb szeretnék persze, de ez nem csak rajtam múlik). Érdekelne esetleg más tapasztalata, akinek műtéte volt, hogy pontosan hogyan zajlott, mennyi ideig kellett kórházban lennie, mennyi idő volt a felépülés, visszajött-e később. Terhességnél gondot okozott e, esetleg van e lehetőségem még természetes szülésre, vagy csak a császár jöhet szóba.. Tényleg minden érdekel a témával kapcsolatban, ha esetleg van valaki, akinek szintén a huszas éveiben jött elő, akkor az ő tapasztalatára különösen kiváncsi vagyok. Előre is köszönöm az összes segítő szándékú kommentet.
2017. ápr. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem gondolkodnék, ezüst kolloid kúrát csinálnék!

Doki túl sok jót nem mondott...

Mi vesztenivalód van? És a helyedben felkeresném Gyuri bácsi boltját (büki füvesember) és kérnék gyógyteára tanácsot. Ha jól tudom ebben az esetben nem jó a cickafark tea, mert növényi hormont tartalmaz és növekedést idézhet elő a miómában. De annyi más gyógynövény van!

De az ezüst kolloidot addig is szedd nyugodtan napi 2 ekanállal. :-)

2017. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol helyezkedik el a mioma?
2017. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A leletem alapján: A hátsó falban egy 16 mm-es subserosus myoma.


Neten ennyit találtam róla: Subserosus myoma esetén a myoma a távol az endometriumtól a méh hashártyaborítása alatt helyezkedik el.

2017. júl. 13. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!