Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy a 13 éves...

Miért van az hogy a 13 éves húgomnak nagyobb a melle mint az enyém?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok és állandóan ezzel piszkál, hogy neki mennyivel nagyobb. Mit tehetek hogy nekem is nagy legyen.

2017. ápr. 9. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ez örökletes dolog, mindenkinek akkora, amekkorát örökölt.


Neki nagyobb, neked meg nem fog lógni - ennyi.

2017. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ne foglalkozz vele. Most abban a korban van,hogy piszkál,gúlyolódik. Majd felnő.

Nem minden a mell. Egy nő nem a mellétől lesz nő. Különben sem tetszik minden pasinak a nagy cici. Vannak akik kifejezetten a kicsiket szeretik. Egyébként lehet,hogy még neled is fog nőni,vagy ha hízol,nagyobb lesz valamennyivel.

Ha már nagyon idegesít a tesód,vágj neki azzal vissza,hogy legalább neked nem fog lógni,nem fog fájni a háad,meg ha szülsz egy gyereket,valószínűleg neked nem fog a "bokádig" lógni,de neki lehet,hogy igen. 😁

Nekem is nagyon kicsi,tini koromban engem is zavart egy kicsit, de már nem. Sőt,már szeretem is ,hogy ilyen,így tetszik. Nem akarnék nagyobbat.

2017. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Az lemaradt,hogy így is több pasi megfordul utánam az utcán,mint a nagymellű barátnőm után. Pedig nekem szinte semmi nincs.

Sokkal többen csapják a szelet nekem.

Szóval nem a mell a lényeg,hanem a kisugárzás,nőiesség,ami ugye nem egyenlő a nagy dudákkal.

2017. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én vagyok 14,5 éves C-s mellekkel, a 18 éves unokatesómé meg AA-s. Ez genetika, a tesóddal meg ne foglalkozz, majd kinövi. Ő sem kevesebb sem több, mert nagyobb neki. Te pedig se több, se kevesebb mert kisebb. És, ha neked pont ez áll jól, akkor meg kár aggódni. :)
2017. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!