Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg hogy ne...

Ti hogy oldjátok meg hogy ne érezzétek mikor folyik kifelé?

Figyelt kérdés
Van olyan betét ami szinte azonnal felszívja az összes vért? Olyan kellemetlen mikor érzem hogy folyik !

2017. ápr. 9. 10:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Tampont nem használok.
2017. ápr. 9. 10:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk tampon. A tévhitekkel ellentétben szüzek is használhatják, nagyon kényelmes, többféle méret van. Én már 30 vagyok, 18 éve menstruálok, és nem emlékszem, hogy mikor használtam betétet a tisztaságin kívül. Talán az első hónapban. Másképp nem lehet megoldani
2017. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már elküldem, mire leírtad, de akkor is használj tampont.
2017. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És melyik az a betét ami sokat tud felszívni?? Mert sajnos elég erős.
2017. ápr. 9. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod a tamponnal?
2017. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom felhelyezni. Irtózom hogy magamba nyúljak.
2017. ápr. 9. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Használhatsz bármilyen betétet, akkor is érezni fogod, ahogy távozik a vér. Hiszen onnan, ahonnan a vérzés ered, illetve a betétig van egy kis távolság, ahol meg nincs semmi, vagyis áthalad rajta a vér, így érzed.

Aki tampont használ, annak meg nyilván közvetlenül még a hüvelyben felszívja a tampon a vért, így nem érződik, csak ha már kezd megtelni. De olyankor meg nyilván cserélni kell.

2017. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogy álljak neki a tampon felrakásához?
2017. ápr. 9. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha nem akarsz, nem kell tampont használnod.

Én ki nem állhatom a betétet, engem zavart mindig is, hogy ott van, meg ha kicsit elmozdult a fehérnemű, vagy a betét, már összekentem magam, így én gyakorlatilag 13-14 éves korom óta tampont használok, pedig akkor még én sem éltem nemi életet.

El kell olvasni a tampon dobozában található papírt és az alapján kell felhelyezni.

Segítség lehet, ha az egyik lábadat felteszed valahová, úgy könnyebben fel tudod helyezni, illetve a hüvelyben van egy görbület, ami mentén kell egy irányváltoztatást csinálni a tampon felhelyezést tekintve és akkor van teljesen jó helyen úgy a tampon, hogy nem érzed, hogy ott van. Ma meg már vannak silk touch borítású tamponok is, amik meg még jobban elősegítik a felhelyezést.

2017. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!