Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell ilyenkor tenni?...

Mit kell ilyenkor tenni? Felfáztam, és folyásom van. Azt hallottam, ilyenkor jót tesz, ha a fürdővízbe teszünk egy kanál sót. Ez segít? Vagy valami más, ami jó erre? 18/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felfázástól folyás?... Ne áltasd magad! A folyásnak más oka lehet. Menj a nőgyógyőászhoz!
2010. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A "felfázás" valójában húgyúti fertőzés: a húgyhóhyagod vagy a húgyvezetéked baktériummal fertőződött, és antibiotikumos kezelés kell ellene, amit a háziorvosod írhat fel.


A folyás a hüvelyedből jön, nem a húgyhólyagodból, és hüvelyi fertőzés okozza, amit mega nőgyógyászod tud kezelni. Egy kanál sóü nem elég. Legyen eszed, nem vagy már gyerek, tudhatod, hogy a nőgyógyász nem fog megenni. Cipőt, esernyőt veszel, és elballagsz szépen a nőgyósyászodhoz, hogy vizsgáljon meg, és írja fel a megfelelő hüvelykúpot.


A fürdővízbe egy kanál só jót tesz a bőrödnek, de a folyásodat NEM FOGJA KIKEZELNI. Ez van.

2010. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem szólók is írták: nőgyógyász. Én is összeszedtem valahol egy kis gombát, elmentem dokihoz, felírt gyógyszertári kevert kúpot (potom összegbe került), most már semmi bajom.
2010. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a doki mondta hogy felfázástól is lehet folyásom.

És kipróbáltam már a sós fürdőt is, de nem egy kanál sóval, hanem 1 kg konyhasót kell egy kád vízbe tenni. És abban üldögélni kb. 30 percig.

2010. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyógynövényboltban, drogériában (esetleg DM, Rossmann) lehet kapni felfázásra ezt-azt. Én pl. Urogin-t vettem egyszer, és elmúlt:

[link]

2010. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ahogy fentebb írták, felfázás nevű betegség nincs, baktériumok vannak, ezek néha nem csak a húgyutakat, hanem a hüvelyt i befertőzik...a sós ülőfürdő jó, sőt a kamillás is, vagy a cickafarkfüves....kiegészítő kezelésnek egy nőgyógyászati vizsgálat után, ahol kapsz antibiotikumot, hüvelykúpot és valószínűleg valami kenőcsöt is.
2010. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ez fontos, nehogy valami komolyabb bajod legyen belőle, utána pedig cickafarkfüves vízben ülő fürdőzz úgy egy fél órán át. Nekem bejött. Utána érdemes vastagon felöltözni alulról, vagy törölközőbe csavarni magad, hogy melegen maradjon a medencéd!
2010. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Magamról annyit, hogy tulajdonképpen már nem olyan erős a folyás, sőt szinte nincs is. De elég parázós vagyok, szóval holnap doki :) Izgulok, mert nem sok tapasztalatom van a nőgyógyásszal :D Jó, tudom, nem fog megenni :) Majd írok, hogy mit mondott :) Még egyszer köszi a válaszokat!

2010. máj. 13. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő.Én ezt szoktam alkalmazni,fél óráig ülök benne,2-3 nap alatt elmúlik!
2010. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...utolsó vagyok...

Dokival azért nézesd meg magad!

2010. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!