Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Bödecs Péter győri nőgyógy...

Dr. Bödecs Péter győri nőgyógyászt ismeri valaki? Jó orvos?

Figyelt kérdés
A honlapja alapján nekem szimpatikus, de szeretnék véleményeket, akik nála szültek esetleg vagy meddőségi problémájuk volt, hogy milyen. Orvosilag, emberileg?
2017. ápr. 10. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám is és én is hozzá járunk évek óta, megbízható, lelkiismeretes, alapos, nagyon jó szakember. Kedves, pontos, csak jót tudok mondani róla. Nála szültem a kislányomat is, senki mást nem választanék, és nem is fogok, ha majd jön a kistesó. Az egész terhességem alatt és a szülésnél is nagyon alapos és figyelmes volt, minden kérésemet, igényemet figyelembe vette. Csak ajánlani tudom, nagyon meg vagyok és voltam elégedve vele.
2017. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Győrben is lehet nála szülni vagy csak Csornán?

És ha győri vagyok, szülhetek nála Csornán?

2017. ápr. 10. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak Csornán lehet nála - én ott szültem, én sem vagyok csornai -. Nem egy 5 csillagos szálloda, de a nővérek nagyon kedvesek voltak, nincs rossz emlékem. Nem annyira vészes, mint amilyennek tűnik. :)
2017. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már most úton van a babó, vagy csak tervben? :) ha kerdezhetem
2017. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csornán már jó néhány éve nincs szülészet. Úgy tudom Óváron lehet nála szülni. Rendelése van Csornán a kórházban, illetve magánrendelése Győrben a Bem téren.
2017. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Huu, akkor bocsánat a téves infóért, az én kislányom 2011-ben született, akkor még volt szülészet a Margit Kórházban. :)
2017. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg csak tervben van :) vannak problémák sajnos, ezert is fordulok hozza.
2017. ápr. 10. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg szívből ajánlom! :)

Sok sikert a babához, remélem, neked is csak jó tapasztalatod lesz vele!

2017. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. ápr. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!