Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P2-3, HPV infekció jele....

P2-3, HPV infekció jele. Gyulladás,3 hónap múlva kontroll. nagyon megijedtem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

10 hónappal ezelőtt rákszűrésem eredménye: P2 HPV gyanú

5 hónappal ezelőtt: P2

4 Hónappal ezelőtt: P1 (másik orvosnál)

2 hónappal ezelőtt: P2-3 HPV infekció jelei, gyulladás (3. orvos)

(ja és érezhetően valami érdes dolog van a méhszájamon)


Ez a harmadik orvos nagyon "szépen" kioktatott, hogy máshol nem csinálják jól a rákszűrést (ezért van olyan sok rákos beteg), nem nézik meg, hogy esetleg egy elváltozott területről vegyenek kenetet, hanem lehet, hogy egy teljesen épről. És csak ő körültekintő stb. ja és hogy rendszeresen műt fiatal lányokat rákmegelőző állapotban.

(22 éves vagyok)



2017. ápr. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy a p2 teljesen normális!! Nekem is p2 lett legutóbb, azt mondták hogy semmi baj nincs.
2017. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én visszamennék valamelyik előző orvoshoz, esetleg még egy negyedikhez is. De ez én vagyok, nem bíznék egy ilyen orvosban. Mi van akkor, ha indokolatlanul műt meg ennyi fiatal lányt?
2017. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
P2-vel nincs gond, az a jo eredmeny, de szerintem nem egeszseges ilyen gyakran rakszuresre jarni. Minimum 3 honapnak el kell telnie a ket vizsgalat kozott, kulonben serulhet a ham es az is okozhat rossz eredmenyt. (Nekem a nogyogyaszom mondta.) Muteni csak akkor szoktak, ha KET alkalommal lett rossz az eredmeny (nem feltetlenul egymast kovetoen). Engem azt hiszem ket P3 utan mutottek, ami helyes dontes volt, ugyanis a mutet napjan mar LSIL CIN1 volt az eredmenyem, a doki szavaival elve "egy lepessel a rak elott" voltunk. Rovid mutet volt, konizacio, kovetkezo eredmenyem ismet P2 lett, most varom a legujabbat. Ha ugy alakul, nem kell megijedni a mutettol, utolag rajottem es idovel erdemes egy nogyogyasz mellett "megallapodni".
2017. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elozo vagyok. Egyebkent lehet tudni, hogy azota mi a helyzet?
2017. nov. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!