Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensi kimaradásától számítva...

Cintikebabby kérdése:

A mensi kimaradásától számítva hány nap múlva csináljak terhességi tesztet hogy ki mutassa az igazat?

Figyelt kérdés
A mensi kimaradásától számítva hány nap múlva csináljak terhességi tesztet hogy ki mutassa az igazat? 3.napja késik semmi görcs egy nagyon keves fehér folyásom van ami nem darabos nincsenek fertőzés jelei. Mikor mutatja ki a teszt biztosra?

2017. ápr. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás kb 2 hét is lehet. Úgyhogy várj a teszteléssel. Magyarul az elmaradás után 7+ nappal tesztelj.
2017. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Dehogyis. Ha elmaradt akkor már a legtöbb teszt biztonsággal kimutatja. Gond akkor van, ha később volt a peteérés. A napokban nyugodtan tesztelj
2017. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan rossz hogy mindenki mást mond :) de várok lehet az a biztos! Mert nem akarok csalódást nagyon szeretnénk a babát már 4. Honapja probalkozunk eddig megjött időbe előre görcsöltem 3 nappal már és pecsételtem vagy barnáztam majd megjött idöbe vagy max 1 nap késéssel brutál görcsrl most semmi ezért is gondoltam

Hogy van remény!!! :)))) de a biztosra akarok menni!

2017. ápr. 12. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod a peteérésed, akkor rá 2 héttel szinte biztos, hogy kimutatja. Ez 28 napos ciklus esetén pont a következő menstruáció napja. (nyilván hosszabb ciklusnál is, csak akkor nem a 28. napon)
2017. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!