Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már évek óta folyásom van..általában fekete bugyit hordok,ezért láthatóan estére mindig nagy fehér folt van ott lent (mintha valaki odaélvezett volna,pedig nem :D) Voltam nőgyógyásznál,többször is..most elkezdtem ezt a tőzegáfonya kapszulát,mert azt hallottam segíthet,de ettől sem javult. Nem viszket,meg nem is érzem büdösnek. Szerintetek mitől lehet? Most lehet hülyeséget kérdezek..de a szexhiány okozhat ilyet?

2017. ápr. 13. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fehér- átlátszós folyás teljesen természetes, és normális. A hüvely így tisztítja magát, és kb.minden második nőnek van ilyen fajta folyása.

Ameddig nem színes (zöldes- sárgás), és büdös, túrós állagú addig nincs baj.


Sokat tenni ezellen nem tudsz, mivel természetes folyamat. A szex hiánya nem okoz ilyen tüneteket. Annyit nyugodtan megpróbálhatsz, hogy elmész a gyógyszertárba és veszel tejsavat, és egy irrigálót. Ez a legtermészetesebb módja a hüvely tisztításának, nekem is ezt javasolta a nőgyógyász, mikor bővebb folyásom volt. Valamennyivel csökkentet a mennyisége, de nem sokkal.

Szex után is lehet ezzel öblíteni, a higiénia fenntartása miatt, és egyébként is nyugodtan heti 1-2 alkalommal.

2017. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ezek szerint ez normális,szavaid megnyugtattak!
2017. ápr. 13. 19:32
 3/3 anonim válasza:
100%

Én is mindig azt hallom hogy ez normális!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

de olyat is olvastam, hogy pl a hormonokkal lehet valami

de általában mindenhol azt olvasom, hoy normális

2017. ápr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!