Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor hogy van ez?

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nyáron viszketett de elmúlt és most pár hónapja túros váladék jön ki

Rendszeresen tisztálkodom és a higiénámmal sincs semmi baj

Anyukámnak nemmerek szólni mert nem olyan jó a viszonyunk valószínüleg ez is az én hibám lenne..

Szóval utána néztem a Canesten Kombi Unonak

Ugye vény nélkül kapható szóval simán besétálhatok és kiadják a krémet de azt írta az egyik oldal hogy a hüvely tabletta 18 év alatt nem használható

Akkor most mit csináljak?



2017. ápr. 16. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire erős a folyás? Kellemetlen a szaga? Színe? Menstruálsz már?
2017. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem folyik ki hanem .. .D

Nem lehet erezni csakhogyha torlokendovel pl suliban pisiles utan hasznalom akkor vettem eszre

De ugy igen eleg kellemetlen

Fehér színű

És igen már 1 éve

2017. ápr. 16. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor passz. Nincs jobb ötletem, mint vagy anyukádnak szólni és elmenni orvoshoz, vagy esetleg egy felnőtt nő rokontól/ismerőstől kérni segítséget, akiben megbízol.

Nem játék az ilyen, főleg a te korodban. Lehet, hogy felfáztál, de egy komolyabb fertőzést is összeszedhettél.

A vény nélküli szerekkel egyébként is az a baj, hogy nem biztos, hogy használ, mivel fertőzés és fertőzés között is van különbség.

2017. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom:/

De arra gondoltam, hogy kiprobalom és hogyha nemjo akkor muszaj szolnom neki

2017. ápr. 16. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A próbálgatással csak ártasz. Ez gomba lesz, muszáj orvosi kezelés. A kellemetlenség vagy a meddőség a felvállalhatóbb?
2017. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na ácsi. Elhiszem, hogy kétségbe vagy esve, de mivel azt se tudod, hogy fertőzésed van-e vagy sem, miért kennél rá minden sz*rt?


A felfázás folyamatos, csíp a vizelet, folyton azt érzed, hogy pisilni kell, de közben csak 1-2 csepp jön ki belőled, alhasad fájhat stb.


Eleve van mindenféle baci és gomba alattad, de elszaporodhatnak. Amint írtad, nyáron kezdődött. Ha már egy kilincshez hozzányúlsz (gyenge innunrendszerrel), elkaptad. Ez sajnos ilyen, a nők többsége beleesik.


Muszáj beszélned anyukáddal, hidd el, nem játék...

2017. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!