Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak itthon a hüvelyf...

Valkaiss kérdése:

Mit csináljak itthon a hüvelyfertőzéssel?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem jutok jó ideig (tényleg nem). Betadine-t próbáltam, nem segített de csak egyet próbáltam.

Nekem nagyon sokszor van ilyen, a betadine általában segít. Tudtok valami vény nélkül kaphatót mondani?


2017. ápr. 20. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, hogy a 100 féle fertőzés közül neked melyik van, gyógyszert sem fogunk tudni ajánlani.
2017. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Betadine kúpot legalább 7 napig kell egyfolytában használni.
2017. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Miért nem tudsz orvoshoz menni?

Tudom hogy időt lehet spórolni azzal ha magunkat gyógyítjuk, de ha van is valami vény nélküli gyógyszer, általában iszonyatosan drága.


Ráadásul nőként tudhatnád, hogy egy fertőzés rengeteg féle lehet. Nem is értem hogy vársz tőlünk választ annyira, hogy "hüvelyfertőzésem van és a Betadine nem használ." Bárcsak ilyen egyszerű lenne....


Hát akkor vegyél Canestent, Candibenet, Gynoflort, Cikatridinat, Pevarylt, Géniát, Gyntimát, és még reggelig sorolhatnám. Ha szerencsés vagy eltalálod pont azt ami neked kell. Ha gazdag akkor meg tökmindegy valamelyik csak jó lesz.


És még csak most látom, hogy egyszer használtad a betadinet... :D OMFG hát erre már nem lehet mit mondani nem is értem minek pazarlom itt az időmet még egyáltalán...

2017. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Idelyn elvileg gombara es bakterialis fertozesre is jo.
2017. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ :))

Többiek: anonímen leszólni másokat nem akkora dolog ám, csak ti gondoljátok ettől okosabbnak magatokat, még csak nem is látja senki hogy kindk kell gratulálni ehhez a ragyogó okossághoz :))

Ezen az oldalon kb mar csak a ti szinteteken lévő, komplexusokkal és megfelelési vággyal küzdő rosszindulatú emberek vannak meg pár normális elszórva: inkább az ilyenek írjanak, a sok professzor doktor habil mindenkit lenézek inkàbb próbàljon meg elkezdeni egy szakmát, ott nagyobb sikereket érhet el :))

2017. ápr. 25. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!