Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma 5 napja hogy elkezdtem...

Ma 5 napja hogy elkezdtem szedni a Jangee fogamzásgátlót. Először szedek . Hétfőn du 1óra körüllvettem be de a többi napon már reggel 9 körül és végig így szedem az utóbbi napokban . Lehet befolyása a védelemre hogy az elsőt más időpontban vettem be?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy a legtöbb fogamzásgátlót 30 napig kell szedni, mire biztosan kifejti hatását, azaz utána nem leszel tőle garantáltan terhes (előtte nem érdemes próbálkozni, mert nagy eséllyel testi, értelmi fogyatékos gyerekkel fogansz meg). Nem hiszem, hogy az első korábbi bevétele gondot okozna.
2017. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot, mint amit az első írt, rég hallottam...


Egyébként fogamzásgátló szedésénél 12 órán belüli ingadozások megengedettek (elvileg a betegtájékoztatóban benne is van), tehát nem lesz semmi gond.

2017. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, de innentől próbáld meg nagyjából ugyanakkor bevenni. 30 nap kell, míg kifejti a teljes védelmet a tabletta (de akkor sem 100%-os). Az idő alatt védekezzetek még mellé, óvszerrel mondjuk.
2017. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!