Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Elmúlik...

Fnevtelen kerdezoF kérdése:

Mi bajom lehet? Elmúlik magától? Mit ajánlotok

Figyelt kérdés
A barátommal 1,5 hete feküdtünk le első alkalommal. Ma észre vettem hogy elkezdett viszketni a nemi szervem és apró fehér pöttyök vannak rajta. Ez mi lehet és mitől?
2017. ápr. 22. 17:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem hangzik túl biztatónak. A helyedben elmennék egy nőgyógyászhoz, abból baj nem lehet.
2017. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Majd az orvos megmondja.
2017. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni, hogy lehet-e belőle bajod, hisz nem tudjuk, hogy mi bajod van. Viszont gyanús egy fertőzés, amiből meg lehet nagyobb bajod is.

Elmúlni nem valószínű, hogy elfog.

Amit ajánlani tudok, hogy jövő héten keress fel egy orvost. Ha fertőzés, akkor pedig a barátodat is kezelni kell!

2017. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit,hogy a barátod valószínűleg ,nemcsak téged kefélget,hanem mást is.

És összeszedsz tőle mindenfélét..

2017. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elkaptál valami gombás vagy bakteriális fertőzést. Ezt akár egy nyilvános WC-n is össze lehet szedni, szóval nem feltétlenül csal meg a barátod.


Mi a teendő?

El kell menned nőgyógyászhoz. Ő majd kenetet vesz, kitenyészti, és ennek függvényében felírja a megfelelő kezelést. Nagyon fontos, hogy szólj: van barátod. Ezesetben neki is ír fel valamit (akkor is, ha neki nincs tünete, mivel a legtöbb férfi csak hordozza a fertőzéseket).


A kezelés előtt és alatt tilos a szex, és bárminemű érintkezés intim tájékon. Ha mindkettőtöknek elmúltak a tünetek, és vége a kezelésnek, akkor lehet ismét egymásnak esni.


Ez nem ciki, én is kaptam már el párszor életem során. Sose lehetünk elég óvatosak. Egy kapcsolatban ezt is meg kell tudni beszélni.

20N

2017. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!