Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal a vízben, (uszodában...

Tamponnal a vízben, (uszodában) akármennyi ideig lehet a vízben lenni? Vagy időközönként ki kell menni cserélni?

Figyelt kérdés
Nem használtam még tampont, de muszáj lesz jövőhéten... :S
2010. máj. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Egész nap nem, mert megtellik. ill ha nem jól helyzted fel, akkor még hamarabb, mert akkor a vizet is feszívja...

szóval olyan 2-3 órát biztosan.

Előtte azért próbáld ki a tampont!

2010. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. :)

És hogyha jól rakom fel, akkor olyan félóra után sem csoroghat ki semmi?

2010. máj. 14. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan gyakran kell cserélni amilyen gyakran egyébként is cserélnéd.

Egész nap alapból nem lehet bent a fertőzések miatt, csak max 8 órát, de javaslom, hogy ennél gyakrabban cseréld, ha a vérzés mennyisége egyébként nem indokolná.

Illetve hasznos dolog előre kitapasztalni, hogy nagyjából neked mennyi időt bír ki egy tampon. Nekem volt már olyan, hogy fél óra alatt átáztam de több óráig is kibírja, a vérzés mennyiségétől és a tampon nagyságától függően.

2010. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, így megkésve... :)

Nem volt semmi gond. ^^

2010. szept. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!