Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abban szeretnél segítséget...

Abban szeretnél segítséget kérni, hogy nagyon fájnak a melleim (a ball jobban) viszont most kezdtem el szedni elsőnek (2017. 03. ) a fogamzásgátlót, és hogy mitől fajhat? Mi lehet a baj? (December óta nem voltam együtt senkivel).

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlótól is lehet. Nekem is volt, hogy szabályosan az összes mirigy a mellemben megduzzadt tőle és baromira fájt.

Nálam akkor volt emiatt egy váltás, de utána kész horror következett, így én abszolút letettem a fogamzásgátlót.

2017. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincsen semmi baj, a fogamzásgátló okozhat az első három hónapban ilyen mellékhatást (sajnos még tovább is.) A betegtájékoztatóban egyébként ez, és még sok más jellemző mellékhatás említve van.
2017. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló okozza. Az első három hónapban előfordul, hogy kijönnek bizonyos mellékhatások, hiszen még csak most szokik hozzá a szervezeted a gyógyszerhez.

20N

2017. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban,a mellékhatásoknál is szerepelnie kell mellfájdalomnak.
2017. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!